Cześć !

Mam na imię Łukasz, nie Pan Łukasz, po prostu Łukasz 🙂 Więc jeśli już rozmawialiśmy albo dopiero będziemy rozmawiać, mówmy sobie po imieniu, ułatwi to naszą komunikację. Dbam o to aby atmosfera naszej współpracy była luźna a Dj, nie był tylko kolejnym usługodawcą, ale zapewniał wam wsparcie na każdym etapie organizacji wesela. Prywatnie jestem mężem pielęgniarki Emilii i ojcem trójki dzieci. W naszym domu znalazło się również miejsce dla dwóch psiaków 🙂

Moja praca…

Więc jeśli myślicie, że moja praca polega tylko na wciskaniu przycisków PLAY i PAUSE to tak – macie rację 😉 Ale jest to tylko niewielki ułamek mojego zadania, możecie nawet nie zdawać sobie z tego sprawy, ale tak naprawdę moje zadanie polega na dbaniu o odpowiednie emocje na weselu. Czasem w odpowiednim momencie trzeba wywołać wzruszenie, po czym rozładować atmosferę dobrym żartem czy wywołać uśmiech,radość i energię na parkiecie … ale oczywiście na parkiecie okraszonym dobrze dopasowaną do gości muzyką i oświetleniem. Oprócz tego, potrzebujecie również wprawnego konferansjera który przypilnuje weselnego harmonogramu, nie da się zaskoczyć niespodziewanym sytuacjom czy zaśpiewa z gośćmi „Sto lat” …

Jak to robię ?

… inaczej 🙂 Jeśli nie chcecie powielać schematów, oglądać na swoim weselu zabaw w stylu przeciąganie sznurka przez majty, jajka przez nogawki, skakania po baonach czy walki o krzesła, to dobrze trafiliście. Chciałbym abyście po weselu wasi goście powiedzieli „WOW na takim weselu jeszcze nie byliśmy to było coś innego, coś nowego, coś fajnego …” Dlatego stawiam na oryginalność autorskie lub bardzo oryginalne zabawy, zmiksowane największe światowe i polskie hity również wybrane przez was.

97

Happy Clients

12000

Hours of Work

65000

Photos Taken

214

Completed Projects

Wedding Photography

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.

Landscape Photography

Nulla consequat massa quis enim. Donec pede jontes, nascetur ridiculus mus. Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem.